Ceník ubytování

Hlavní sezóna (od 15. 6. - do 15. 9.)

Cena za týden (od soboty do soboty) - 10 500 Kč/chata

- nástup od 16 hod, odjezd do 12 hod.(popř. dle dohody)

 

Cena za víkend (od pátku do neděle) - 4 000 Kč/chata

- nástup od 16 hod., odjezd do 18 hod. (popř. dle dohody)Vedlejší sezóna (mimo hlavní sezónu)

Cena za týden (od soboty do soboty) - 7 000 Kč/chata
Cena za víkend (od pátku do neděle) - 3 000 Kč/chata

Vánoční svátky / Silvestr (od 24. 12. - do 3. 1.)

3 000 Kč/noc/chata

Podmínkou obsazení chaty v době Vánočních svátků a Silvestra jsou minimálně 3 noci.

K výše uvedeným cenám bude přičtena cena za skutečně spotřebované energie (při příjezdu hosta jsou společně odepsány stavy měřidel - vodoměru, elektroměru a množství dřeva v případě topení v krbu, stejný postup je opakován při odjezdu) a rekreační poplatek obci. Povinností každého hosta je provést konečný úklid. Úklid je možný provést za hosta za cenu 900,- Kč. Úklid je třeba dohodnout při nástupu. 

 

Ložní prádlo si hosté přivezou své (3 x jednolůžko, 5 x dvojlůžko - matrace v celku, 2 x rozkládací sedačka) , popřípadě je možné zajistit za poplatek 100,- Kč/postel.

V případě storna rezervace chaty se u týdenního pobytu vrací  celá záloha maximálně do 6 týdnů od započetí pobytu, polovina zálohy se vrací do 4 týdnů od započetí pobytu. V případě, že pobyt bude stornován a do nástupu bude zbývat kratší doba než 4 týdny záloha se nevrací.

V případě storna rezervace chaty se u víkendového pobytu vrací celá záloha maximálně 4 týdny do započetí pobytu, polovina zálohy se vrací do 3 týdnů od započetí pobytu. V případě, že pobyt bude stornován a do nástupu bude zbývat kratší doba než 3 týdny záloha se nevrací.

  

Další možnosti ubytování dle dohody.